30.6.2013 Brozany nad Ohří

Odjezd od hasičárny byl naplánovaný na půl devátou, ale většina z nás to nestihla.

Protože nám minulý týden v Sulejovicích prasklo Béčko od rozdělovače, museli jsme hned objednat nové a do Brozan už jsme jeli s novým. Ještě před startem jsme Máše museli dát kolem koncovky na hadici šálu. Jak někdo pronesl: "aby jí nekapalo z nosu" a hlavně nezkratovala.

Protože Sláva nedorazil na soutěž, tak se chlapské družstvo muselo doplnit holkama.

Muži běželi v této sestavě:

Koš - Verča

Savice - Jíťa

Stroj - voci

Béčka - Dvoříno

Rozdělovač - Venda

Proudy - David a Luboš

Za ženy běželi:

Koš - Verča

Savice - Jíťa

Stroj - Lůca

Béčka - Bydža

Rozdělovač - Péťa

Proudy - Dee a Terča

Při prvním pokusu se kousnul koš a těsně po druhém nástřiku chcípla mašina. S časem 38.79 chlapi skončili na 9. místě a nijak se neposunuli v tabulce.

Když nastupovali ženy na start v kategorii TOP, všichni se báli, aby to mašina vydržela. Mašina sice krásně tlačila vodu, ale Terče se udělal oblouk na hadici a ihned po výstřiku ji přetočil a všechna voda stříkala přímo na Denču. Pokus jsme dokončili a s časem 42,76 se posunuli v tabulce z pátého místa na čtvrtý.

V kategorii PPS 12 chlapi dosáhli času 34.14 a zůstali v tabulce na 7. místě. Ženy si vyměnili startovní číslo s Děčanama a šli na start až úplně poslední. Perfektně se povedl zadek a Jíťa hypnotizovala časomíru, aby se zastavila pod 32. Proudaři nastříkali v čase 31.33 a tím jsme vyhráli první místo. Celkově jsme zůstali na druhém místě, ale na Kikinky z Nových Dvorů nám už schází jen jeden bod.