Tréninky leden – duben

Koncem ledna jsme se začali připravovat na získání odznaků odborností. Zopakovali jsme si podmínky hry Plamen 2014. Náplní našich schůzek v zimě bylo procvičit si především znalosti z odznaku odbornosti Strojník, Kronikář a Preventista.

Plnění zkoušek odznaků odborností

18.3.2014

Dnes jsme plnili odznaky odbornosti. Psali jsme každý test o 15 otázkách. Další otázky nám pokládal Tomáš Filler přímo u motorové stříkačky. Přesně tak, jak jsme se to předtím učili. U testu nás hlídali, abychom nemohli opisovat (starosta SDH, Káťa). Jenom Terka po testu dostala doplňující otázky a obrázky, u kterých musela rozhodnout, co je špatně. Plnila totiž odznak Preventisty. Po zkouškách jsme chvíli počkali venku a pak bylo zhodnocení. Všichni jsme odznaky získali, ale nejlepší z nás byla Pája.