3.2.2015 trénink

V 17.00 jsme už netrpělivě čekali v hasičárně. Káťa se snažila zprovoznit počítač a promítačku, potom natlačila kabel do prodlužováku. Na pokraji smrti vysílením, ale stálo to za to. Promítla nám plochu počítače.

Protože se blíží masopust, spoustu štědrých lidí do hasičárny přinášelo dárečky do tomboly. Terka se rozhodla, že taky přispěje, tak přesvědčila Páju L. a vyrazili pro tombolu.

Káťa mezitím promítla správnou stránku-s obrázky hasičských aut. My jsme si rozdali staré diplomy a nové propisky. My jsme je otestovali kreslením nesmyslných obrázků (Hasičárna má na propisky špatný vliv, všechny psací potřeby v hasičárně nepíšou a my bychom neradi přišli i o tyhle vymakané propisky.) Tyhle psaly ale skvěle, tak jsme rovnou vyplnili diplom tomu člověku, kdo si ho nejvíc zaslouží. Samozřejmě nám!

Káťa nám promítla obrázky hasičských aut a my jsme tipovali, jaký druh auta by to mohl být. Protože jsme o většině druhý slyšeli poprvé v životě, umíte si představit, jak to asi dopadlo. Hasičské značky jsme už viděli a ne jednou, takže jsme potom poznávali značky.

A potom už byl čas jít domů, stejně jako minule jsme šli celý tým společně.