14.10.2014 trenink

Po minulé soutěži v Křešicích jsme domů přijeli v dresech a dnes jsme je museli odevzdat. Většina členů měla ale mozky zaplněné „důležitými“ fakty ze školy, a tak v mozku nebylo místo, abychom si zapamatovali, že máme si s sebou vzít dres. Vrátili jsme se hasičárně, i s dresem, a začali s tréninkem.

Dnes jsme měli v plánu prohlédnout si fotky z celé sezony a vybrat ty, které pověsíme na nástěnky k 105. výročí SDH Předonín. Abychom mohli fotky vidět, potřebovali jsme k tomu pár kroků:

1)zapnout počítač- To šlo bez problémů. 2)zapnout promítačku-Pokud se vážně spustila, tak to také nebyl žádný problém. 3)zjistit, proč promítačka nepromítá-Tak to už bylo horší. Po chvíli hledání problému a jeho následném odstranění, se obraz promítnul a my jsme byli šťastní, že to funguje.

Projížděli jsme fotky. Několik jich bylo vážně vtipných, např. Venca-úředník, nebo Káťa na houpačce. I když Káťa nechtěla, nakonec se tahle fotka záhadně objevila v seznamu fotek k vytisknutí. (To je ale zvláštní.)

Když jsme prohlédli všechny hasičské fotky z počítače, zavolali jsme si Kláru Tiefenbachovou, naši odbornici na kreslení. V hasičárně se bohužel neválely žádné zapomenuté kousky gum a zvýrazňovače, které by psaly. To je taky záhada, proč se tam válí všechno ostatní, kromě věcí, které potřebujeme? Stáňa vyhrabala pár fix, ale to bylo všechno. Klára nám předkreslila nápis „SDH Předonín Starší“, ale vybarvování si nechala na příště. Káťa slíbila, že do hasičárny fixy, zvýrazňovače a gumu dokoupí. A protože jsme bez nich nemohli nic dělat, vzali jsme si všechny svoje věci a šli domů.