Charvatce 21.4.2018

Na závody jsme jeli i o Řípskou pouť. V sobotu ráno jsme opět měli sraz u hasičárny. Jelikož v Charvatcích mohla běžet jen 5členná družstva, sestavili jsme jen jednu hlídku. Měl jet Martin, Vojta, Terezka, Dáňa a Jára. Bohužel Jára nedorazil. Jeli jsme ho shánět do Rovného, protože spal u babičky. Nebyl ani tam. Asi se šel podívat na pouť, proto jsme se rychle vraceli do Předonína pro Katku. Tranzitem nás poprvé vezl Zdeněk Řezáč. V Charvatcích jsme si postavili stan před kostelem a šli jsme krátit čekání hraním na prolézačkách. Jelikož nebylo na závodech vyhodnocení, ani jsme nevěděli, jak jsme dopadli. Měli jsme slíbeno, že když budeme celý den hodný, cestou domů se zastavíme na zmrzlinu. Snažili jsem se a tak nám Zděnda zastavil před Roudnicí a koupili nám všem točenou zmrzlinu s polevou.