25.5.2014 Štětí

První letošní závod Podřípské hasičské ligy se konal ve Štětí. Měli jsme v plánu začít sezonu stejně jako loni a odvézt domu pohár. Dalším úkolem byl o prolomit Štětskou smůlu a vrátit se bez úrazu :-)

V Kategorii TOP muži skončili na 7 místě. Ženy splnili svůj první úkol a s časem 22,20 vybojovali první místo.

Letos se zrušil závod PPS12 a místo něj je závod ŘÍP. Zde každé družstvo soutěží na vlastní stroj. Muži mají oproti kategorii TOP zkrácenou trať a běhají tedy jen se dvěma hadicemi B. Ženy v kategorii Říp startují s mašinou v klidu.

V kategorii Říp pohár vyhráli muži. Skončili na druhém místě s časem 19,95. Ženám se nevedlo. Nejprve byla „fontána“ z rozdělovače, poté šla všechna voda do jedné proudnice a koncovka z hadice k proudnici to nevydržela :-(