ZOO Ústí nad Labem 14.4.2018

V zimě jsme se na trénincích shodli, že chceme jet na výlet do ZOO. Starší vybrali zoologickou zahradu v Ústí. Vedoucí se dohodli, že pojedeme v půlce dubna. Některé z nás mrzelo, že nebudeme na soutěži, ale většina byla ráda, že společně vyrazíme na výlet. V sobotu jsme měli sraz před hasičárnou. Do Roudnice na vlakové nádraží nás odvezli tranzitem. Tady na nás čekal Vojta a Terezka. Jeli jsme osobákem do Ústí a potom trolejbusem až k ZOO. Během prohlídky ZOO jsme měli vyplnit papíry s otázkami o zvířatech, které bychom měli vidět. Hned u vchodu nás vítali tuleni. Potom jsme kolem opic prošli k tučňákům.  Postupně jsme prošli celou ZOO. Mrzelo nás, že spousta zvířat chyběla. Například jsme neviděli aligátora ani vlka. Velmi se nám líbili prolézačky, klouzačky a další dětská kříště. Na konci prohlídky jsme si chtěli koupit turistické vizitky a nějaké suvenýry. Slíbili nám, že kdo bude celý výlet hodný, může si něco koupit v Macdonaldu nebo KFC.  My jsme se snažili, a proto jsme ze ZOO vyrazili na náměstí. Tam jsme se rozdělili. Terezka, Martin, Dáňa a Jára šli s Pájou a Žandou do Macdonaldu. Vojta, Matěj, Dáňa, Tom a starší šli s Jitkou a Luckou do KFC. Do Roudnice jsme jeli rychlíkem.

sdhpredonin1.rajce.idnes.cz/ZOO_Usti_nad_Labem_14.4.2018/