17.3.2015 trénink

Dnes jsme do Vědomic nejeli!!!!!! (Nic proti sportu, nebo Vědomicím) Schůzka jako vždy u hasičárny v pět hodin.

Od hasičárny jsme vyrazili poprvé v této sezoně na NAŠE hřiště. S radostí jsme si oběhli (jen jedno nádherné) kolečko kolem hřiště a měli (lehoučkou) rozcvičku.

Potom nám Terka navrhla hru, která se jmenuje Button (ti, co se učí anglicky, ví, že to je zadek knoflík). Dva týmy proti sobě soupeří- musí běžet nebo doskákat atd. až k Buttonu ( „zadku“ „knoflíku“). Tam je čeká úkol, v našem případě poznávání značek. Protože název Button přijde některým směšný (To vážně nechápu, proč), překřtila Klára Button na Demoliční hru.

My jsme měli tým bílých a fialových a od začátku výrazně vedl tým bílých. I přes skvělou Jeremyho taktiku vítězného lachtana, který připočetl fialovým spoustu bodů. I přes Kubovu neznalost a Klářinu vzdělanost značek. Bílí prostě vyhráli.

Značky už jsme trénovali, teď je řada na uzle. Uzle, včetně oběšeneckého, už zvládáme, až na jednu výjimku. A tou je úvaz na proudnici. Takže po vyzkoušení všech uzlů, které už zvládáme levou zadní, jsme si trénovali i úvaz na proudnici. Potom jsme si ještě chvilku hráli na kovboje a navzájem se svázali.

Na přání Jeremyho zahráli jsme si i honičku. Když jsme už nás bolely nohy a jen tak jsme do sebe šťouchali, Lucka a Káťa usoudily, že je čas hasičák ukončit. Konec.

Pavlína Liscová

sdhpredonin1.rajce.idnes.cz/trenink_17.3.2015