20. - 22.5.2011 Plamen

Ráno jsme vyjeli v 7:00 od hasičárny. Počasí se velice podařilo. Celý den svítilo sluníčko. Po příjezdu jsme postavili stany a šli jsme rovnou na tratě. Mladší žáci začali štafetou CTIF 400m. Tato disciplína se jim velice povedla. Poté šli běhat požární útok CTIF a jako obvykle nejvíce trestných bodů nachytali za mluvení ani starším se tato disciplína nepovedla. Na štafetě dvojic zazátkovali hlavně mladší, starším se tato disciplína docela vyvedla. Štafeta 4x 60 m byla u starších i u mladších pěkná.

Letos jsme měli velkou účast v kategorii dorost – jednotlivci. Za dorostence běhal Pepa Gipfl, za dorostenky Petra Kubíčková, Pavla Vocásková a Tereza Mysíková. Nejprve si napsali testy, poté běhali Dvojboj a Běh na 100m s překážkami.

Na večer děti trávily čas hraním her a odpočinkem.

Ráno děti vstaly brzo, nasnídaly se a šly na rozcvičku. Ráno také přijela přípravka, která soutěžila v disciplínách požární útok a štafeta 4x 60 m. Poté co se odběhaly útoky, bylo vyhlášení. Naši mladší žáci byli na 6. místě. Starší žáci na 8.místě a přípravka na 4.místě. Z dorostenek nás výborně reprezentovala Tereza Myšková, která byla na 1. Místě. Letošní plamen se velice vydařil.

Na nástupu se vhlašovali výsledky okresního kola soutěže Požární ochrana očima dětí. Z našho SDH se nejlépe umístil Aleš Balšánek, jeho obrázek postupuje do dalšího kola.