27.1.2015 trénink

Dneska jsme byli ve velmi hojném počtu-Lucka, Káťa, Nikča, Kuba, Pája. To nás je, co? Minule jsme se nepodepsali, možná proto, že nám dopsaly propisky. Už máme čím psát, každý má svou vlastní propisku (kromě chudinky Káti) tak jsme se na to vrhli. Ze školy už máme trénink paměti a proto jsme si hned vzpomněli, kdy jsme na hasičák přišli a kdy ne.

Další věc na dnešním programu bylo prohlížení fotek. Ne dělám si legraci, na plánu bylo domluvit se, jakou letos budeme dělat odbornost. Ale fotky jsme si prohlédli také. Abychom se dozvěděli, jaké odbornosti už máme splněné, museli jsme si prohlédnout průkazky, tudíž i fotky na nich. Když jsme byli malí, tak jsme byli moc roztomilí.

Dozvěděli jsme se, že Kuba a Nikča jsou letos těmi vyvolenými, kteří nám splní jednu z podmínek účasti na Plamenu. A Pája má volno (SUPER).

A když už jsme ten tým, tak jsme se navzájem doprovodili domů.