10.5.2008 Předonín

Ráno jsme se měli sejít v 8.00 u hasičárny, ale většinou jsme dělali dřepy, protože jsme přišli o „pár“ minut později. Chviličku po 8 jsme šli společně z mladšíma na hřiště. Na hřišti jsme si koupili pití a  brambůrky, pak  jsme si sedli na lavičku. V 9.00 byl nástup. Moc jsme toho neslyšeli, protože pan Kubíček mluvil potichu. Jeho proslov nám trochu připomínal referát na rodinnou výchovu. Hned potom jsme se dozvěděli, že budeme běhat proti Dušníkům. To nám ale dodalo ještě víc síly, protože jeden kluk z Dušník se nám o soutěž v Terezíně posmíval, když se nám o útok rozpojila hadice. Mladší běželi jako první, protože jim nešla zapojit proudnice. Po druhé běželi se Štětím staršíma. My jsme za štafety byli 4. Je tu 9 starších. Teď odbíhají štafety plamínci a za chvíli jdeme běhat útoky, nejdřív běží plamínci, pak mladší a nakonec my starší. Útok se nám povedl. Byli jsme z něj 3 s časem 40:53. Celkem jsme byli: starší 3, mladší 2 a plamínek 1. Po vyhlášení jsme se fotily, nejdříve dohromady mladší, starší i plamínek a pak každý družstvo zvlášť. Poté byl rozchod a my šli domů celý šťastný z toho, že máme medaile.

Jitka Kouřilová